Pakume organisatsioonisiseseid koolitus- ja arenguprogramme, nii lühi- kui pikemaajalisi koolitusi.

Siin äratoodud koolituste nimekiri pole lõplik. Kui sul on mõtteid, oled teretulnud neid meiega jagama ja  koos mõeldes paneme kokku just teile kõige kasulikuma koolituse või arenguprogrammi “rätsepatööna”.

     

  • MEESKONNAVITAMIIN

    Hea "õlatunne" ja ühise eesmärgi nimel edasiminek vajab turgutust, õhkkond ja suhted vajavad parandamist, ühine mõnus töörütm taastamist ja motivatsioon äratust? Siin on heaks abiks Meeskonnavitamiini koolitus
  • MOTIVATSIOONIKOOLITUS

    Ainus inimene, kes Sind tegelikult motiveerida võib, oled Sa ise. Juhil on vaid võimalus paindlikult iga töötajat enesemotiveerimisel aidata, pakkuda laiapõhjalisemat pinda sellele ning juhina ennast ise motiveerituna hoida.
  • EDUKA MEESKONNA LOOMISE KOOLITUS

    Meeskonna loomise koolituse põhifookus on õppida üksteist paremini tundma inimeste, unikaalsete isiksustena. Samuti leppida kokku edasine fookus, eesmärgid ja viisid, kuidas oma meeskonnaga saavutada parimaid tulemusi.
                                                          

Tagasiside koolitusele: 
Kõige rohkem meeldisid väljas toimunud aktiivsed meeskonnaülesannete lahendamised ning ise vaadata ja analüüsida video vahendusel, milline ja kas üldse meeskonnatöötaja ma olen, mida tegin hästi/halvasti, iseendas selle kohta järeldusi teha ja seada sisemine eesmärk kuidas järgmine kord paremini käituda.