Maailm on peegel, mida sina talle näitad näitab tema sulle vastu.
(Araabia vanasõna)

  • COACHIV JUHTIMINE

    Coachiv juhtimisstiil on kaasaegne juhtimisstiil, mida on nimetatud nii liidrikäitumiseks kui tõeliseks tänapäevaseks juhtimiseks.
  • SPETSIALISTIST JUHIKS

    Sageli saavad ettevõtetes juhtideks (olgu siis esmatasandil või keskastmel) end heast küljest näidanud spetsialistid. Kuid kas spetsialist teab, kuidas inimesi juhtida ja kuidas neid motiveerida, kuidas panna nende silm särama? Kas kolleeg, kes enne oli samal astmel, suudab end ka juhina maksma panna?
  • AJAJUHTIMISE KOOLITUS

    Kuidas teha arukamalt, mitte rohkem? See on Sulle kui tundub, et Sa ise või Sinu meeskond muudkui teeb ja toimetab, aga tulemust justkui ei ole. Oled õiges kohas kui soovid, et tegevused oleksid süsteemsemad ja loomulikult ka tulemuslikumad; et stressi oleks vähem ja selgust rohkem; et aktiivse töise tegevuse kõrval jääks aega elada ja nautida ka oma elu.

Tagasiside koolitusele:
Meeldis reaalsete situatsioonide „pimesi“ läbi mängimine, mis pani maailma hoopis teisiti tajuma ja sundis mõtlema „out of box“. Meeldis vahetu suhtlus, spontaanne ja „hoolin teist“ – mulje jätmine läbi naturaalse (noortekeeli ’chill’-i) suhtlemise. Meeldis õhkkond: Kedagi ei kritiseeritud.