Kui tahad luua enda ümber paremat maailma, ära keskendu vigadele ja halvale vaid märka positiivset endas ja enda ümber, julge muuta oma vaatenurka. 

Sageli ei saa me valida olukorda, milles oleme, aga me saame alati valida enda suhtumise antud olukorda. Ühte sama olukorda võib vaadata mitmeti: kas ma pean iga päev tool käima või mul on võimalus oma tööga maailmas midagi olulist korda saata; kas ma täidan tüütuid pabereid ja tabeleid või ma loon sellega maalima harmooniat ja korda jne.

Koolitustel saab häid tööriistu, et märgata ja muuta oma suhtumist, et olla vaba valima.

  • POSITIIVSKUSKOOLITUS

    See on Sulle kui tahad, et suhtumised ja uskumused meeskonnas oleksid töö-õhkkonda toetavad, et kõigil oleks julgust ja oskust endasse vaadata ja oskusi end vajadusel ise laineharjale aidata.
  • SUHTLEMIS- ja KONFLIKTILAHENDUSOSKUSTE ARENDAMINE

    Kui Sulle tundub, et Sinu meeskonnas oleks inimestel vaja õppida igapäevaelus vajalikke suhtlemisoskusi – aktiivne kuulamine, enesekehtestamine, enesejuhtimine; kuidas hakkama saada erinevate inimtüüpidega (nii klientide kui ka kolleegide näol); kuidas teise inimese vajadusi välja selgitada ja teda motiveerida; kuidas keerulistes suhtlemissituatsioonides võimalikult hästi hakkama saada; kuidas ennetada ja juhtida konfliktsituatsioone; kuidas juhtida enda emotsioone, siis oled õiges kohas.