Teadliku Ettevõtluse Konverents 7.mail KUMUs

Praegusel killustatud ja infost üleküllastunud  ajastul on üha enam fookuses keskendumise ja teadlikkuse teemad. Seda näeme ka oma koolitustel.
Ka meie koolitajad arendavad end selles vallas. Merike Mitt õpib vaikuseminutite koolitajakoolitusel ning kõik me püüame läbi igapäevategevuste ise aina rohkem automatismidest välja saada ja kõikidesse oma tegevustesse rohkem teadlikkust tuua.
Samal teemal on 7. mail KUMU-s tulemas ka esmakordselt põnev konverents.
Päev täis “kastist välja” lähenemisi, praktilisi näiteid ja taipamisi, mida saad rakendada KOHE.
Kuna peaga töö ja soorituse kvaliteet tuleneb eelkõige inimeste heast vaimsest vormist ning enesekohastest oskustest, mis omakorda põhinevad individuaalsel teadvustamise võimel, siis selle konverentsiga toomegi ilmselge seose esile - kes on vaimselt võimekam ja märkab õigeid asju õigel ajal, selle ettevõtmiseid saadab edu.
Selline konverents on Euroopas esmakordne ja hõlmab äris palju suuremat pilti, kui vaid juhtimine. Keskendume ettevõtluse ja eduka äri seostele värske nurga alt, rõhutades märkamisoskusi. Konverentsi läbivad teemad on leidlikkus, uuendusmeelsus ja ettevõtlikkus läbi praktiliste näidete - ettevõtjate kaudu, kes lähenevad ettevõtlusele teistmoodi ja on suutnud nii Eesti kui maailma mastaabis teha midagi erakordset. Ootame ettevõtliku meelelaadiga inimesi, keda ühendab soov anda oma panus asjade paremaks muutumisel.
Üle Euroopa tunnustatud kuvandi looja Jürgen Salenbacher (välisesineja) toob välja, miks üks ettevõte või toode paistab paremini silma kui teine. Eesti tippärimees räägib sellest, mida märgata majanduses - või õigupoolest, miks me olulist ei märka. Leiutajad jagavad kogemusi pikaajalisest motivatsioonist ja arendustegevusest isegi siis, kui kõik teised peavad su ideed hullumeelseks ega usu sellesse. Räägime teadlikust enese- ja meeskonna juhtimisest, mis välistab tänapäeva moodsad ja ülilevinud haigused nagu stress ja läbipõlemine. Sellest, kuidas märgata klienti ja pakkuda suurepärast teenindust räägib mees, kelle abil näiteks Rataskaevu restoran on Tripadvisori kliendirahulolu hinnangul Eesti restoran nr 1. Teeme Ära mootor ja turundusjuht toob välja mitteklassikalised turundusnipid ja kaasamismeetodid.
Milleks endiselt kopeerida teisi, kui võiksime selle asemel olla julgelt omanäolised, rajaleidjad, eestvedajad? Iga osaleja saab innustust tavatutest lähenemistest, kuulata praktilisi näiteid ja taipamisi, mida rakendada KOHE!
“See, mis on toonud meid siia, ei vii meid edasi” – Toomas Hendrik Ilves, Eesti President
Vaata lühivideoid (1-3min), kus lektorid tutvustavad mis teadlikkus on ja kuidas see äris uusi võimalusi avab: https://www.youtube.com/channel/UCNa9NxrNlpjmGOMRyVoG-5Q
Täpne info ja päevakaeva konverentsi koduleheküljel www.teadlikkusekonverents.eu
Pakume osalejale soodushinda 180 eurot kuni 10.04 registreerumisel. 2-3 osalejale pakume soodustust 5%. Alates 4-st osalejast on soodustus 10%. Hindadele lisandub km. Konverentsi täishind on 195 eurot (+km). Hind sisaldab konverentsimaterjale, lõunat ja kohvipause. Konverentsil on sünkroontõlge eesti / inglise keeles.
Registreerimine www.teadlikkusekonverents.eu või teeli.remmelg@konfera.ee; tel: 5123770
Loodame teid konverentsil kohata. Küsimustele puhul kontakteeru julgelt Helena Lassi poole: helena@helenalass.com.